Reference


Oblast z finančního trhu:
Rizikové životní pojištění, spolupráce v likvidaci pojistného plnění s pojišťovnou

Na pana Sedláka jsem dostala kontakt a doporučení od mé dobré kamarádky. Mohu potvrdit,že kdykoliv a hlavně s čímkoliv se na pana Sedláka můžu obrátit ohledně mých financí. Nejvíce mi ovšem pomohl ohledně plnění pojistné události, kdy pojišťovna nechtěla plnit a on to nevzdal a dral se o to aby pojišťovna splnila plnění z mé pojistné smlouvy, za to mu moc děkuji. Mohu pana Sedláka jen doporučit a také doporučuji jeho pracovní a lidský přístup, je skvělý a vždy najde to nejlepší řešení.

Siluleta
Hana Š. 33 let.
Dělnice, Vysokomýtsko

Oblast z finančního trhu:
Hypoteční úvěr na nákup investičních nemovitostí, majetkové pojištění, rizikové a úrazové pojištění, bankovní účty, spotřebitelský úvěr, poradenství v rámci pravidelných investic do cenných papírů

S panem Sedlákem jsem se seznámil náhodou, kdy již moje zkušenost z "našeho" finančního trhu byla veskrze negativní. Proto i první kontakt s dalším tzv. odborníkem byl z mé strany považován jako jedno krátké společenské popovídání s americkým úsměvem na rtu. Ale to jsem se šeredně zmýlil !!!!. Dnes neudělám v oblasi finančního trhu bez pana Sedláka ani krok. Je důležité získat si vzájemnou důvěru, což se nám snad podařilo. Pan Sedlák vám nenutí měnit všechny produkty z minulosti a svým přístupem nemáte pocit tlaku, kdy k ukončení rozhovoru mu raději kývnete na jím předkládaný návrh. Při každém rozhovoru s ním mám dobrý pocit a necítím žádný tlak, který by mě byl nepříjemný. Jeho poradenství se netýká pouze pojistek, ale i zajímavých investičních pobídek, které jsou dostupné nejen pro nejmajetnější skupinu spoluobčanů. Jsem přesvědčen, že pan Sedlák je člověk, který svému řemeslu rozumí a může nám být velkým pomocníkem v oblasti, která některým z nás není úplně vlastní.

Siluleta
Jindřich S.
Státní zaměstnanec

Oblast z finančního trhu:
Hypoteční úvěr, pojištění proti neschopnosti splácet, rizikové životní pojištění, pojištění majetku a odpovědnosti

S panem Sedlákem jsme se setkali na doporučení mého kolegy v práci. Od prvního seznámení k nám přistupoval velice pozitivně. Komunikoval s námi narovinu, odborně. Když jsme nějaké terminologii nerozuměli, ochotně nám ji přeložil do pochopitelné mluvy. Spolupracujeme spolu asi 1,5 roku, podepsali jsme spolu už několik smluv a všechny probíhali stejně - Martin si vyslechl naše požadavky, vymyslel nejlepší variantu a rovnou zařídil potřebné papírování. Na mě zbyl akorát podpis. Čeho si cením nejvíce je jeho oddanost k práci a mě jako klientovi, běžně spolu komunikujeme mimo standardní pracovní doby. Martin nemá problém zvednout telefon např. kolem 22. hodiny a věnovat se mi. Martina doporučuji svému okolí i své rodině.

Siluleta
Jan a Petra V.
Školitel, MD, Pardubicko

Oblast z finančního trhu:
Investice, termínovaný vklad, dluhopisy

"Dobrý den. K Panu Sedlákovi jsem se dostal čirou náhodou přes finanční poradkyni, která končila v oboru a potřebovala předat svojí agendu. Byl jsem ze začátku nedůvěřivý ze změn a nového člověka. Záhy jsem zjistil, že pan Sedlák je člověk, který je pro tuto práci zapálený a dělá pro klienty věci, které by dělat nemusel. Zaujal mne především tím, když jsem chtěl hned výsledky na návaznost na moje úspory, sdělil mi, že se tento postup nesmí odbýt a že to bude nějakou dobu trvat, aby investice dobře nastavil a seskupil a že by se mi nemohl podívat do očí a říci, že by nastavený program byl prodělečný. Nechal jsem si tedy poradit a vyčkal jsem. V dnešní době čerpám úroky z vkladů a mám tak zajištěnou svoji rentu. Vycítil jsem z Vás, že v sobě máte zakódovanou zodpovědnost a že co řeknete, to platí. Máte vnitřní hranici nastavenou na takovou úroveň, že se Vám dá věřit"

Siluleta
Václav R.
OSVČ, Pardubicko

Oblast z finančního trhu:
Hypoteční úvěr, pojištění proti neschopnosti splácet

"Dobrý den, s panem Sedlákem jsme se seznámili úplně náhodně zrovna, když jsme měli problém s dočerpáním naší hypotéky. Nevěděli jsme už kudy kam, předchozí poradce se k nám otočil zády. Naší situaci pan Sedlák skvěle a profesionálně vyřešil a za to si ho s manželem nesmírně vážíme. Pana Sedláka vřele doporučuji všem známým. Je to člověk na svém místě a tímto mu přeji mnoho úspěchu, jak v pracovním, tak osobním životě."

Siluleta
Klára a Radek K.
Královéhradecko

Oblast z finančního trhu:
Hypoteční úvěr, americká hypotéka, pojištění majetku, pojištění proti neschopnosti splácet, investiční životní pojištění

"Chtěl bych se s Vámi podělit o zkušenost s panem Martinem Sedlákem. V roce 2014 jsem mi naskytla možnost seznámit se s tímto finančním poradcem. Zprvu jsem k tomuto člověku přistupoval s nedůvěrou. Po prvním setkání se mi do ničeho nechtělo a měl jsem z celého jednání pocit, že mně pan Sedlák jen poučuje. Při hlubším zamyšlení jsem ale zjistil, že je to člověk, který moc dobře ví o čem hovoří, že má všeobecný přehled a že já jsem ten, jako spousta jiných lidí v této zemi, kdo toho o finančním trhu moc neví a naivně si myslí, že má vše nejlépe zařízené. Samozřejmě, že mně pan Sedlák rychle vyvedl z omylu a já mu začal naslouchat. Po dalších schůzkách jsem zjistil, že lze mít stávající hypotéku a úvěry smluvně ošetřeny mnohem lépe a i pro mně za mnohem výhodnějších podmínek. Uzavřeli jsme tedy u jiné banky hypotéku a americkou hypotéku a já ušetřil nemalé peníze na splátkách. Letos v roce 2019 mi na tyto úvěry končí fixace a není tedy divu, že jsem se opět, tentokrát již s maximální důvěrou, obrátil na pana Martina Sedláka. Mohu zodpovědně říci, že to bylo jedno z mých správných rozhodnutí. Pan Sedlák je rozhodně profesionál na svém místě. Opětovně mi velice dobře poradil, vše osobně zařídil a já s klidným svědomím v nové bance vše podepsal, kdy se jednalo o novou účelovou hypotéku i neúčelovou hypotéku. Navíc jsem již neměl žádné předsudky, takže jsem letos i změnil životní pojištění, úrazové pojištění, pojištění nemovitosti a pojištění stávajících úvěrů. Pan Sedlák vše zajistil, já měl dost času se se všemi podmínkami seznámit a pak už jen stačilo navštívit pobočku banky a vše podepsat. Co se týká pojistek, tak pan Sedlák rovněž vše odeslal a pojišťovny už jen vzali mé požadavky na vědomí a já jsem zase o něco klidnější. Rozhodně doporučuji s panem Sedlákem spolupracovat a hlavně se nebát na cokoliv zeptat, protože pan Sedlák zná odpovědi na všechny otázky, co se finančního trhu týče. Případně ví, kde správnou odpověď najít a vy, jako klienti budete rozhodně spokojeni."

Siluleta
Zdenek L.
Státní zaměstnanec, Pardubicko

Oblast z finančního trhu:
Hypoteční úvěr, rizikové životní pojištění, majetkové pojištění, povinné ručení, investice

"Moje první zkušenost s finančním poradcem (členem známého poradního centra) skončila zděšením ve chvíli, kdy mi v rámci tzv. výhodné investice doporučil účast na „letadlu“. Obrátila jsem se na jinou společnost – následovala řada poradců, kteří si mě postupně předávali, takže každá další návštěva pro mne znamenala seznamování s někým novým (a stejně tak opakované seznamování nového poradce se stavem mých financí). Naštěstí jsem na konci této řady potkala pana Martina Sedláka, který zůstal mým poradcem již několik let, a to k mé maximální spokojenosti. Dal do pořádku prakticky všechny moje finance (refinancovali jsme hypotéku, dořešili bydlení, upravili pojistky dle mých aktuálních požadavků, povinné ručení, spoření atd.). Co opravdu oceňuji, je profesionální chování pana Sedláka, je flexibilní, pohotový, veškeré požadavky řeší prakticky ihned. Vzhledem k mému pracovnímu vytížení jsem ráda, že mne zbavil „břemene“ hledání informací, obcházení bank a pojišťoven, marné zkoumání smluv, navíc s nejistým výsledkem. Myslím, že má svoji práci opravdu rád – to se pak samozřejmě odráží i na spokojenosti jeho klientů. ".

Siluleta
Jana S.
Státní zaměstnanec, Královéhradecko

Oblast z finančního trhu:
Hypoteční úvěr, pojištění majetku, investiční životní pojištění, investice

"Po velmi špatné zkušenosti s jedním finančním poradcem jsme se shodou okolností a náhod dostali k panu Sedlákovi. Jelikož naše předchozí zkušenost nebyla opravdu dobrá, měli jsme obavy. Ale již při prvním setkání jsme byli mile překvapeni. Pan Sedlák se velmi profesionálně zhostil naší situace, kdy nás předešlý poradce nechal v rozjetém vlaku hypotéky. Dohodl nám velice dobré podmínky a vše nám dořešil i veškerá potřebná pojištění. Můžu za nás velice doporučit nejen, že nám spravuje hypotéku , ale i životní pojištění a pojištění majetku".

Siluleta
Zuzana B.
Admin. Pracovník, Pardubicko

Oblast z finančního trhu:
Úvěr ze stavebního spoření, pojištění majetku

“S přítelem jsme se dostali do těžké situace s bydlením. Na pana Sedláka jsem dostala kontakt s velmi dobrým doporučením. V dnešní době je těžké věřit cizímu člověku, kterému se musíte svěřit s vaší situací a doufat, že vám ,,dotyčný,, pomůže, ale již po první schůzce s panem Sedlákem mě svitla jiskřička naděje, že i my můžeme krásně a důstojně bydlet. Co následovalo poté bylo neskutečné. Díky absolutní ochotě, vstřícnosti, profesionalitě a rychlosti pana Sedláka, který nám zařídil úvěr a vše potřebné, jsme do měsíce bydleli a ve svém! Není nadnesené ,,nebýt pana Martina Sedláka, náš dům bychom neměli a žili bychom dál po pronájmech.,, Moc Vám děkujeme!"

Siluleta
Kateřina T.
Osvč, Plzeňsko

Oblast z finančního trhu:
Hypoteční úvěr, pojištění majetku, rizikové životní pojištění, investice

"Po nedobrých zkušenostech s několika poradci jsme se seznámili s panem Sedlákem a je to už několik let, co se výborně stará o naše rodinné finance. Oceňuji zejména naprostou spolehlivost, rychlost a flexibilitu s jakou vyřeší jakýkoli problém, ať uz se jednalo o hypotéku, pojištění, nebo spoření pro nás, i naše děti. Mám rád lidi, kteří své práci rozumí a dělají jí s chutí!"

Siluleta
Jakub V.
Grafik, Pardubicko

Oblast z finančního trhu:
Hypoteční úvěr

"Dobrý den, naskytla se mi možnost koupi bytu na území Prahy a otázku bydlení jsem potřeboval řešit velmi rychle. Získal jsem na Vás doporučení od své známé, která s Vámi již delší dobu spolupracuje. Díky rychlému výběru vhodné banky jsem získal hypotéku včas a vše proběhlo v pořádku. Byl jsem s osobním přístupem k věci s Vámi spokojený a mohu doporučit."

Siluleta
Pavel M.
Elektrotechnik, Praha

Oblast z finančního trhu:
Hypoteční úvěr, pojištění majetku, rizikové životní pojištění, investice.

"Dobrý den, měla jsem tu čest se s Vámi seznámit v období, kdy jste převzal klientelu za poradce společnosti Partners. Od té doby sleduji Vaše kroky ve finančním poradenství nejen jako jiný účastník, ale nyní i jako Vaše klientka. Určitě Vás doporučuji i ostatním budoucím klientům, neboť Vaše zkušenosti, znalosti a rozsáhlost Vašeho zaměření obsáhne vše od A až po Z. Děkuji že jste"

Siluleta
Marta H.
Státní zaměstnanec, Pardubicko

Chcete s něčím poradit? Stačí vám jediný finanční specialista na všechny služby z finančního trhu!

Kontaktovat

Naši partneři


Partner Investiční společnosti
Partner Investiční společnosti
Partner Investiční společnosti
Partner Investiční společnosti
Partner Investiční společnosti
Partner Investiční společnosti
Partner Investiční společnosti
Partner Investiční společnosti
Partner Investiční společnosti
Partner Investiční společnosti
Partner Investiční společnosti
Partner Neživotní pojištění
Partner Neživotní pojištění
Partner Neživotní pojištění
Partner Neživotní pojištění
Partner Neživotní pojištění
Partner Neživotní pojištění
Partner Neživotní pojištění
Partner Neživotní pojištění
Partner Neživotní pojištění
Partner Neživotní pojištění
Partner Neživotní pojištění
Partner Neživotní pojištění
Partner Neživotní pojištění
Partner Neživotní pojištění
Partner Životní pojištění
Partner Životní pojištění
Partner Životní pojištění
Partner Životní pojištění
Partner Životní pojištění
Partner Životní pojištění
Partner Životní pojištění
Partner Životní pojištění
Partner Životní pojištění
Partner Životní pojištění
Partner Životní pojištění
Partner Životní pojištění
Partner Životní pojištění
Partner Životní pojištění
Partner Úvěrové společnosti
Partner Úvěrové společnosti
Partner Úvěrové společnosti
Partner Úvěrové společnosti
Partner Úvěrové společnosti
Partner Úvěrové společnosti
Partner Úvěrové společnosti
Partner Úvěrové společnosti
Partner Úvěrové společnosti
Partner Úvěrové společnosti
Partner Úvěrové společnosti
Partner Úvěrové společnosti
Partner Úvěrové společnosti
Partner Úvěrové společnosti
Partner Úvěrové společnosti
Partner Penzijní produkty
Partner Penzijní produkty
Partner Penzijní produkty
Partner Penzijní produkty
Partner Penzijní produkty
Partner Penzijní produkty
Partner Penzijní produkty
Partner Penzijní produkty
Partner Stavební spořitelny
Partner Stavební spořitelny
Partner Stavební spořitelny
Partner Stavební spořitelny
Partner Komodity
Partner Spořitelní družstva
Partner Spořitelní družstva
Partner Leasingové společnosti
Partner Svěřenské fondy
Partner Energie