Jak naše společnost pracuje?


Je to jednoduchý postup. Naše spolupráce se skládá ze 3 částí, které mezi námi a klientem vytváří dlouhodobou spolupráci. Neřadíme se jako společnost na trhu mezi takové firmy, které se zabývají prodejem produktů, ale naopak SERVISEM klientů. Je to stejný postup jako například ve zdravotnictví. Každý z nás potřebuje svého obvodního lékaře, kterému důvěrujeme, svěřujeme se a očekáváme, že nám doporučí správný postup léčby. Po následné kontrole zjišťujeme, zda byla léčba úspěšná.

Spolupráce a postup s finančním specialistou je podobný. Jedná se zde o dlouhodobou spolupráci, která začíná seznámením na první schůzce. Dále pak vypracováním daného řešení na konkrétní požadavek, mezi které může patřit například hypoteční úvěr, spoření pro děti nebo zajištění rodiny proti nenadálým událostem. Můžeme sem zařadit i poradenství v rámci vašich stávajících smluv, které pocházejí z finančního trhu. Aby vše správně fungovalo, setkáváme se s klienty i nadále na servisních schůzkách a provádíme aktualizace již sjednaných produktů. Proto je pojem "DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCE" přínosný pro obě strany.

Abychom vám byli schopni vždy poskytnout aktuální informace z finančního trhu, firma Oblíbené finance s.r.o spolupracuje se servisní společností Sab Servis s.r.o., která na trhu úspěšně působí již několik let.


Finanční služby propagované a nabízené na tomto webu poskytuje společnost Oblíbené finance s.r.o a zde uvedení poradci jako fyzické osoby, kteří jsou v oblasti:

- pojištění registrovaní podle zákona č. 170/2018 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele pojištění,

- investic a doplňkového penzijního spoření podle zákona č. 256/2004 Sb. jako vázaní zástupci investičního zprostředkovatele,

- spotřebitelských úvěrů podle zákona č. 257/2016 Sb. jako vázaní zástupci samostatného zprostředkovatele spotřebitelského úvěru,

společnosti SAB servis s.r.o., IČO: 24704008, se sídlem Praha 1 - Nové Město, Jungmannova 748/30, PSČ 11000. Tuto skutečnost je možné ověřit v Seznamu regulovaných a registrovaných subjektů finančního trhu České národní banky na http://www.cnb.cz/cnb/jerrs, kde také najdete aktuální podrobnosti o registraci a jejím rozsahu.

Chcete s něčím poradit? Stačí vám jediný finanční specialista na všechny služby z finančního trhu!

Kontaktovat

Kdo všechno nám důvěřuje?